Burn Deildin
2016 – 17
Vinnari 2016–2017
H71
H71
Endaspælið 2017
Burn Deildin · 2016–17
Finalan
H71
VÍF
Kappingin
Støðan
| # | Lið | Stig | V | J | T | Mál | +/- | Form | D |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
H71
|
36 | 17 | 2 | 5 | 652–537 | +115 | V J V | 24 |
| 2 |
VÍF
|
32 | 14 | 4 | 6 | 721–611 | +110 | T J V | 24 |
| 3 |
Kyndil
|
30 | 13 | 4 | 7 | 634–592 | +42 | V V V | 24 |
| 4 |
Kíf
|
29 | 14 | 1 | 9 | 600–566 | +34 | T V T | 24 |
| 5 |
Neistin
|
22 | 10 | 2 | 12 | 588–627 | -39 | T V T | 24 |
| 6 |
STÍF
|
18 | 7 | 4 | 13 | 647–671 | -24 | V T T | 24 |
| 7 |
Team Klaks
|
1 | 0 | 1 | 23 | 508–746 | -238 | T T T | 24 |
2016–17
Allir dystir
Top 5
1
F
Filip Jojic
VÍF
235
2
S
Sveinur Justinussen
STÍF
172
3
H
Hjalti Mohr Jacobsen
Kyndil
168
4
R
Rói Berg Hansen
Neistin
139
5
F
Finnur Hansson
Team Klaksvik
138
Filip Jojic
VÍF
235
2
S
Sveinur Justinussen
STÍF
172
3
H
Hjalti Mohr Jacobsen
Kyndil
168
4
R
Rói Berg Hansen
Neistin
139
5
F
Finnur Hansson
Team Klaksvik
138
1
H
Hörður Fannar Sigþórsson
Kyndil
17
2
B
Bartal Klein Olsen
Kyndil
16
3
F
Frank Brynleifsson Askildsen
Neistin
14
4
S
Sigmundur Dahl Hanusson
H71
14
5
J
Julian Olsen
VÍF
11
Sigmundur Dahl Hanusson
H71
14
5
J
Julian Olsen
VÍF
11
1
S
Sigmundur Nolsø
H71
24
2
T
Tróndur Arge
H71
23
3
P
Pætur Mikkjalson
Neistin
20
4
A
Andrias Sirdal Ellingsgaard
Team Klaksvik
19
5
R
Rógvi Dal-Christiansen
Kyndil
18
Sí øll hagtøl
Pætur Mikkjalson
Neistin
20
4
A
Andrias Sirdal Ellingsgaard
Team Klaksvik
19
5
R
Rógvi Dal-Christiansen
Kyndil
18
Handballstatz
Øll tíðindi
Tíðindi
21. Feb 2026
H71 endurvinnur steypakappingina
H71 endurvinnur steypi við Tjarnir Sí hagtølini úr dystinum her. © Álvur Haraldsen Hagtølini úr dystinum…
21. Feb 2026
Hagtøl VÍF-Kyndil 26-29 – Kyndil er steypavinnari 2026
26. Nov 2025
Hagtøl Montenegro-Føroyar 32-27
16. Aug 2025
Hagtøl U19 VM Egyptaland 2025
Leikarar · 2016–17
Sí øll hagtøl
Hagtøl
Yvirlit
| Rank | Leikari | Lið | Pláss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 2 |
S
Sveinur Justinussen
|
STÍF
|
LB | 172 | 120 | 7.2 | 52 | 100.0% | 7 | 9 | 24 |
| 3 | H Hjalti Mohr Jacobsen |
Kyndil
|
CB | 168 | 84 | 7.0 | 85 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 4 |
R
Rói Berg Hansen
|
Neistin
|
LW | 139 | 88 | 5.8 | 52 | 100.0% | 4 | 5 | 24 |
| 5 |
F
Finnur Hansson
|
Team Klaksvik
|
LB | 138 | 115 | 6.0 | 23 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 6 |
A
Allan Norðberg
|
STÍF
|
RW | 135 | 120 | 5.6 | 15 | 100.0% | 6 | 6 | 24 |
| 7 |
P
Peter Krogh
|
H71
|
RB | 129 | 107 | 5.4 | 22 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 8 | J Julian Olsen |
VÍF
|
CB | 113 | 109 | 4.5 | 4 | 100.0% | 11 | 8 | 25 |
| 9 |
R
Rúni Joensen (K)
|
Kíf
|
LW | 113 | 63 | 5.9 | 50 | 100.0% | 10 | 9 | 19 |
| 10 | P Pætur Johansen |
STÍF
|
CB | 107 | 99 | 4.7 | 8 | 100.0% | 1 | 12 | 23 |
| 1 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 2 |
A
Allan Norðberg
|
STÍF
|
RW | 135 | 120 | 5.6 | 15 | 100.0% | 6 | 6 | 24 |
| 3 |
S
Sveinur Justinussen
|
STÍF
|
LB | 172 | 120 | 7.2 | 52 | 100.0% | 7 | 9 | 24 |
| 4 |
F
Finnur Hansson
|
Team Klaksvik
|
LB | 138 | 115 | 6.0 | 23 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 5 | J Julian Olsen |
VÍF
|
CB | 113 | 109 | 4.5 | 4 | 100.0% | 11 | 8 | 25 |
| 6 |
P
Peter Krogh
|
H71
|
RB | 129 | 107 | 5.4 | 22 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 7 | P Pætur Johansen |
STÍF
|
CB | 107 | 99 | 4.7 | 8 | 100.0% | 1 | 12 | 23 |
| 8 |
D
David Edvardsen
|
Kyndil
|
RB | 95 | 95 | 4.3 | 0 | 0.0% | 4 | 4 | 22 |
| 9 |
R
Rói Berg Hansen
|
Neistin
|
LW | 139 | 88 | 5.8 | 52 | 100.0% | 4 | 5 | 24 |
| 10 | H Hjalti Mohr Jacobsen |
Kyndil
|
CB | 168 | 84 | 7.0 | 85 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 1 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 2 |
S
Sveinur Justinussen
|
STÍF
|
LB | 172 | 120 | 7.2 | 52 | 100.0% | 7 | 9 | 24 |
| 3 | H Hjalti Mohr Jacobsen |
Kyndil
|
CB | 168 | 84 | 7.0 | 85 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 4 |
F
Finnur Hansson
|
Team Klaksvik
|
LB | 138 | 115 | 6.0 | 23 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 5 |
R
Rúni Joensen (K)
|
Kíf
|
LW | 113 | 63 | 5.9 | 50 | 100.0% | 10 | 9 | 19 |
| 6 |
R
Rói Berg Hansen
|
Neistin
|
LW | 139 | 88 | 5.8 | 52 | 100.0% | 4 | 5 | 24 |
| 7 |
A
Allan Norðberg
|
STÍF
|
RW | 135 | 120 | 5.6 | 15 | 100.0% | 6 | 6 | 24 |
| 8 | C Christopher Lorenzo Moe |
Neistin
|
– | 70 | 70 | 5.4 | 0 | 0.0% | 8 | 9 | 13 |
| 9 |
P
Peter Krogh
|
H71
|
RB | 129 | 107 | 5.4 | 22 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 10 |
H
Hans Eli Sigurbjørnsson
|
Kíf
|
LB / LW | 92 | 76 | 4.8 | 16 | 100.0% | 1 | 5 | 19 |
| 1 | H Hjalti Mohr Jacobsen |
Kyndil
|
CB | 168 | 84 | 7.0 | 85 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 2 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 3 |
R
Rói Berg Hansen
|
Neistin
|
LW | 139 | 88 | 5.8 | 52 | 100.0% | 4 | 5 | 24 |
| 4 |
S
Sveinur Justinussen
|
STÍF
|
LB | 172 | 120 | 7.2 | 52 | 100.0% | 7 | 9 | 24 |
| 5 |
R
Rúni Joensen (K)
|
Kíf
|
LW | 113 | 63 | 5.9 | 50 | 100.0% | 10 | 9 | 19 |
| 6 |
J
Jónas Gunnarson Djurhuus
|
H71
|
CB | 98 | 69 | 4.7 | 29 | 100.0% | 8 | 6 | 21 |
| 7 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 73 | 46 | 3.2 | 27 | 100.0% | 1 | 6 | 23 |
| 8 |
F
Finnur Hansson
|
Team Klaksvik
|
LB | 138 | 115 | 6.0 | 23 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 9 |
P
Peter Krogh
|
H71
|
RB | 129 | 107 | 5.4 | 22 | 100.0% | 7 | 8 | 24 |
| 10 | F Fríði Reinert Djurhuus |
STÍF
|
– | 41 | 26 | 2.1 | 17 | 100.0% | 2 | 15 | 20 |
| 1 |
A
Allan Norðberg
|
STÍF
|
RW | 135 | 120 | 5.6 | 15 | 100.0% | 6 | 6 | 24 |
| 2 |
A
Andras Joensen
|
Neistin
|
PV / RB | 43 | 42 | 2.4 | 1 | 100.0% | 3 | 4 | 18 |
| 3 |
A
Andrias Nielsen
|
Kíf
|
RB | 84 | 82 | 3.7 | 2 | 100.0% | 6 | 9 | 23 |
| 4 | B Bartal Klein Olsen |
Kyndil
|
CB | 41 | 36 | 2.0 | 5 | 100.0% | 16 | 1 | 21 |
| 5 |
B
Beinir Johannesen
|
Team Klaksvik
|
PV | 22 | 18 | 1.0 | 7 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 6 | B Birgir Poulsen |
Team Klaksvik
|
CB | 53 | 44 | 2.7 | 11 | 100.0% | 7 | 9 | 20 |
| 7 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 73 | 46 | 3.2 | 27 | 100.0% | 1 | 6 | 23 |
| 8 | E Einar Dam |
Team Klaksvik
|
LW | 10 | 10 | 0.6 | 1 | 100.0% | 3 | 2 | 18 |
| 9 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 10 |
F
Finnur Hansson
|
Team Klaksvik
|
LB | 138 | 115 | 6.0 | 23 | 100.0% | 3 | 1 | 23 |
| 1 | H Hörður Fannar Sigþórsson |
Kyndil
|
PV | 39 | 39 | 2.4 | 0 | 0.0% | 17 | 8 | 16 |
| 2 | B Bartal Klein Olsen |
Kyndil
|
CB | 41 | 36 | 2.0 | 5 | 100.0% | 16 | 1 | 21 |
| 3 | F Frank Brynleifsson Askildsen |
Neistin
|
– | 51 | 51 | 2.4 | 0 | 0.0% | 14 | 10 | 21 |
| 4 |
S
Sigmundur Dahl Hanusson
|
H71
|
PV | 16 | 16 | 0.6 | 0 | 0.0% | 14 | 11 | 25 |
| 5 | J Julian Olsen |
VÍF
|
CB | 113 | 109 | 4.5 | 4 | 100.0% | 11 | 8 | 25 |
| 6 |
T
Tony Hammer Weyhe
|
Kíf
|
PV | 22 | 20 | 1.3 | 2 | 100.0% | 11 | 16 | 17 |
| 7 | F Frederik Sørensen |
Kíf
|
– | 49 | 49 | 2.1 | 0 | 0.0% | 10 | 12 | 23 |
| 8 |
R
Rúni Joensen (K)
|
Kíf
|
LW | 113 | 63 | 5.9 | 50 | 100.0% | 10 | 9 | 19 |
| 9 | H Hans Arni Bjarnason Thomsen |
Team Klaksvik
|
PV | 17 | 17 | 0.8 | 0 | 0.0% | 9 | 11 | 21 |
| 10 |
P
Pætur Ólavsson Barclay
|
STÍF
|
LW | 27 | 24 | 1.1 | 3 | 100.0% | 9 | 3 | 24 |
| 1 | S Sigmundur Nolsø |
H71
|
PV | 26 | 26 | 1.0 | 0 | 0.0% | 2 | 24 | 26 |
| 2 | T Tróndur Arge |
H71
|
LW | 16 | 15 | 0.6 | 1 | 100.0% | 7 | 23 | 25 |
| 3 |
P
Pætur Mikkjalson
|
Neistin
|
PV | 14 | 14 | 0.7 | 0 | 0.0% | 5 | 20 | 20 |
| 4 | A Andrias Sirdal Ellingsgaard |
Team Klaksvik
|
– | 26 | 26 | 1.3 | 0 | 0.0% | 7 | 19 | 20 |
| 5 |
R
Rógvi Dal-Christiansen
|
Kyndil
|
PV | 33 | 33 | 1.4 | 0 | 0.0% | 9 | 18 | 24 |
| 6 |
T
Teis Horn Rasmussen
|
Neistin
|
PV | 72 | 66 | 3.8 | 6 | 100.0% | 9 | 18 | 19 |
| 7 |
T
Tony Hammer Weyhe
|
Kíf
|
PV | 22 | 20 | 1.3 | 2 | 100.0% | 11 | 16 | 17 |
| 8 | F Fríði Reinert Djurhuus |
STÍF
|
– | 41 | 26 | 2.1 | 17 | 100.0% | 2 | 15 | 20 |
| 9 | B Borgar Marnersson Persson |
STÍF
|
PV | 49 | 49 | 2.1 | 0 | 0.0% | 8 | 14 | 23 |
| 10 | R Rógvi Hammer Weyhe |
Kíf
|
PV | 24 | 14 | 1.2 | 10 | 100.0% | 7 | 13 | 20 |
| 1 |
F
Filip Jojic
|
VÍF
|
LB | 235 | 157 | 9.0 | 78 | 100.0% | 8 | 10 | 26 |
| 2 | J John Andor í Horni Sivertsen |
H71
|
RW | 44 | 43 | 1.7 | 1 | 100.0% | 3 | 4 | 26 |
| 3 |
M
Mladen Mjerimacka
|
VÍF
|
GK | 6 | 6 | 0.2 | 0 | 0.0% | 0 | 1 | 26 |
| 4 | S Sigmundur Nolsø |
H71
|
PV | 26 | 26 | 1.0 | 0 | 0.0% | 2 | 24 | 26 |
| 5 |
S
Sjúrður Olsen
|
VÍF
|
LW | 50 | 50 | 1.9 | 0 | 0.0% | 5 | 2 | 26 |
| 6 |
Á
Ári Egason Dam
|
H71
|
GK | 9 | 9 | 0.3 | 0 | 0.0% | 0 | 0 | 26 |
| 7 | J Jens á Skipagøtu |
H71
|
GK | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0% | 0 | 0 | 25 |
| 8 | J Julian Olsen |
VÍF
|
CB | 113 | 109 | 4.5 | 4 | 100.0% | 11 | 8 | 25 |
| 9 | R Rúni Joensen |
VÍF
|
– | 49 | 49 | 2.0 | 0 | 0.0% | 9 | 10 | 25 |
| 10 |
S
Sigmundur Dahl Hanusson
|
H71
|
PV | 16 | 16 | 0.6 | 0 | 0.0% | 14 | 11 | 25 |

VÍF
H71
Kyndil
Kíf
Neistin
STÍF
Team Klaks