Burn Deildin
2009 – 10
Vinnari 2009–2010
Neistin
Neistin
Endaspælið 2010
Burn Deildin · 2009–10
Finalan
Neistin
Kyndil
Kappingin
Støðan
2009–10
Allir dystir
Top 5
Handballstatz
Øll tíðindi
Tíðindi
21. Feb 2026
H71 endurvinnur steypakappingina
H71 endurvinnur steypi við Tjarnir Sí hagtølini úr dystinum her. © Álvur Haraldsen Hagtølini úr dystinum…
21. Feb 2026
Hagtøl VÍF-Kyndil 26-29 – Kyndil er steypavinnari 2026
26. Nov 2025
Hagtøl Montenegro-Føroyar 32-27
16. Aug 2025
Hagtøl U19 VM Egyptaland 2025
Leikarar · 2009–10
Sí øll hagtøl
Hagtøl
Yvirlit
| Rank | Leikari | Lið | Pláss | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
D
David Edvardsen
|
Neistin
|
RB | 157 | 157 | 7.9 | 2,616.7% | 20 |
| 2 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 127 | 127 | 6.4 | 793.8% | 20 |
| 3 | P Poul Kjartan Dam |
H71
|
LB | 124 | 124 | 6.2 | 775.0% | 20 |
| 4 | S Sámal Joensen |
VÍF
|
LB | 124 | 124 | 6.9 | 953.8% | 18 |
| 5 | C Christian Preda |
STÍF
|
– | 115 | 115 | 6.1 | 0.0% | 19 |
| 6 |
F
Finnur Hansson
|
Neistin
|
LB | 94 | 94 | 5.2 | 854.5% | 18 |
| 7 | J Jugoslav Djumic |
Neistin
|
PV | 94 | 94 | 5.2 | 1,342.9% | 18 |
| 8 | B Bjarti Marjunarson Hansen |
VÍF
|
RW | 93 | 93 | 5.5 | 845.5% | 17 |
| 9 | N Niklas Reginsson |
Kíf
|
CB | 85 | 85 | 4.5 | 1,416.7% | 19 |
| 10 | H Høgni Klein |
Kyndil
|
– | 84 | 84 | 4.2 | 1,680.0% | 20 |
| 1 |
D
David Edvardsen
|
Neistin
|
RB | 157 | 157 | 7.9 | 2,616.7% | 20 |
| 2 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 127 | 127 | 6.4 | 793.8% | 20 |
| 3 | P Poul Kjartan Dam |
H71
|
LB | 124 | 124 | 6.2 | 775.0% | 20 |
| 4 | S Sámal Joensen |
VÍF
|
LB | 124 | 124 | 6.9 | 953.8% | 18 |
| 5 | C Christian Preda |
STÍF
|
– | 115 | 115 | 6.1 | 0.0% | 19 |
| 6 |
F
Finnur Hansson
|
Neistin
|
LB | 94 | 94 | 5.2 | 854.5% | 18 |
| 7 | J Jugoslav Djumic |
Neistin
|
PV | 94 | 94 | 5.2 | 1,342.9% | 18 |
| 8 | B Bjarti Marjunarson Hansen |
VÍF
|
RW | 93 | 93 | 5.5 | 845.5% | 17 |
| 9 | N Niklas Reginsson |
Kíf
|
CB | 85 | 85 | 4.5 | 1,416.7% | 19 |
| 10 | H Høgni Klein |
Kyndil
|
– | 84 | 84 | 4.2 | 1,680.0% | 20 |
| 1 |
D
David Edvardsen
|
Neistin
|
RB | 157 | 157 | 7.9 | 2,616.7% | 20 |
| 2 | S Sámal Joensen |
VÍF
|
LB | 124 | 124 | 6.9 | 953.8% | 18 |
| 3 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 127 | 127 | 6.4 | 793.8% | 20 |
| 4 | P Poul Kjartan Dam |
H71
|
LB | 124 | 124 | 6.2 | 775.0% | 20 |
| 5 | G Gabriel Stanciu |
STÍF
|
– | 74 | 74 | 6.2 | 0.0% | 12 |
| 6 | C Christian Preda |
STÍF
|
– | 115 | 115 | 6.1 | 0.0% | 19 |
| 7 | B Bjarti Marjunarson Hansen |
VÍF
|
RW | 93 | 93 | 5.5 | 845.5% | 17 |
| 8 |
F
Finnur Hansson
|
Neistin
|
LB | 94 | 94 | 5.2 | 854.5% | 18 |
| 9 | J Jugoslav Djumic |
Neistin
|
PV | 94 | 94 | 5.2 | 1,342.9% | 18 |
| 10 | L Leivur Justinussen |
STÍF
|
– | 40 | 40 | 5.0 | 0.0% | 8 |
| 1 | J Joen Pauli Høgnesen |
VÍF
|
PV | 32 | 32 | 1.8 | 3,200.0% | 18 |
| 2 | S Sjúrður Thomassen |
Neistin
|
– | 63 | 63 | 3.7 | 3,150.0% | 17 |
| 3 | K Ken Zachariassen |
Kyndil
|
– | 30 | 30 | 1.6 | 3,000.0% | 19 |
| 4 |
D
David Edvardsen
|
Neistin
|
RB | 157 | 157 | 7.9 | 2,616.7% | 20 |
| 5 | G Gunnar Bláberg |
H71
|
LB | 24 | 24 | 1.4 | 2,400.0% | 17 |
| 6 |
A
Andrias Nielsen
|
Kíf
|
RB | 71 | 71 | 3.9 | 1,775.0% | 18 |
| 7 | H Høgni Klein |
Kyndil
|
– | 84 | 84 | 4.2 | 1,680.0% | 20 |
| 8 | B Bárður Johannesen |
Kyndil
|
PV | 80 | 80 | 4.2 | 1,600.0% | 19 |
| 9 |
H
Hans Kári Hansen
|
H71
|
RB | 16 | 16 | 1.1 | 1,600.0% | 15 |
| 10 | N Niklas Reginsson |
Kíf
|
CB | 85 | 85 | 4.5 | 1,416.7% | 19 |
| 1 |
D
David Edvardsen
|
Neistin
|
RB | 157 | 157 | 7.9 | 2,616.7% | 20 |
| 2 | D Dánjal Tórgarð |
H71
|
LW | 127 | 127 | 6.4 | 793.8% | 20 |
| 3 | E Erlendur Johannesen |
Kyndil
|
– | 0 | 0 | 0.0 | 0.0% | 20 |
| 4 | H Hans Áki Dal-Christiansen |
Kyndil
|
PV | 65 | 65 | 3.3 | 0.0% | 20 |
| 5 | H Høgni Klein |
Kyndil
|
– | 84 | 84 | 4.2 | 1,680.0% | 20 |
| 6 | J Janus Sørensen |
H71
|
CB | 64 | 64 | 3.2 | 336.8% | 20 |
| 7 |
J
Josef Abrahamsen
|
Kyndil
|
LW | 74 | 74 | 3.7 | 822.2% | 20 |
| 8 | M Magnus Matras |
Kyndil
|
GK | 0 | 0 | 0.0 | 0.0% | 20 |
| 9 | M Marian Cirloganescu |
STÍF
|
– | 0 | 0 | 0.0 | 0.0% | 20 |
| 10 | P Poul Kjartan Dam |
H71
|
LB | 124 | 124 | 6.2 | 775.0% | 20 |

Kyndil
Neistin
Kíf
VÍF
STÍF
H71